NetApp Cloud Insight

NetApp Cloud Insight

Hibrit bulutunuzun sırlarını açığa çıkarın

NetApp ® Cloud Insights, en karmaşık şirket içi ve bulut altyapısı sorunlarını uygun ölçekte çözmek için gözlemlenebilirliğin, analitiğin ve içgörülerin gücünü getiriyor. Cloud Insights, kaynaklarınızı izlemenize, sorunlarını gidermenize, optimize etmenize ve güvence altına almanıza olanak tanıyarak içlerinde gizli olan sırları açığa çıkarmanıza olanak tanır.

Cloud Insights’ı keşfedin 

Monitor

Hibrit bulutunuzun tam görünürlüğü

Hibrit bulutunuzdaki altyapınız ve uygulamalarınız için tam kapsamlı görünürlük elde edin.Cloud Insights, dünyanın en büyük heterojen ortamlarında uygun ölçekte performans gösterecek şekilde tasarlanmıştır.

NetApp ONTAP ile yönetilen depolama altyapısının kolay görülebilmesi için önceden yapılandırılmış bir dizi kontrol paneli, ONTAP Essentials özelliğini kullanarak tam bir depolama altyapısı görünümü sağlar.

Optimize

Performans darboğazlarını önleyin

Etkili kaynak yönetimi, mühendislerin ve yöneticilerin performans darboğazlarını önlemek ve daha azıyla daha fazlasını yapmak için günlük iş akışlarının bir parçası olarak israfı proaktif bir şekilde azaltmalarına ve kullanımı en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olur. 

Security

Fidye Yazılımını Tespit Edin

Tehditlere karşı erken tespit ve otomatik yanıtlarla en değerli iş varlığınız olan verilerinizi fidye yazılımlarından koruyun.