Bilgipark Telestream firmasının Türkiye distribütörüdür.

Telestream, dünya çapında 1000’den fazla müşteri ve iş ortağına yazılım çözümleri sunan özel bir şirkettir. Telestream’in DIVA Core, DIVA View, Vantage Transcoder, Vidchecker,Aurora, Wirecast’in de bulunduğu geniş bir servis yelpazesine sahiptir. DIVA, dünyanın önde gelen ve en güvenilir içerik depolama yönetim sistemi DIVA CORE zengin medya varlık yönetiminde çığır açıyor ve dijital içeriğinizin tüm yaşam döngüsü üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlıyor.

Ürünler

Diva Serisi

DIVA Analytics

Detaylı bilgi için tıklayınız.

DIVA View

Detaylı bilgi için tıklayınız.

DIVA Core

Detaylı bilgi için tıklayınız.

DIVA Connect

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Vantage Serisi

Vantage Transcode

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Vantage Workflow

Detaylı bilgi için tıklayınız.

LightSpeed

Detaylı bilgi için tıklayınız.

VidChecker

VidChecker

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Aurora

Aurora

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Wirecast

Wirecast

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sync Generators

Sync Generators

Detaylı bilgi için tıklayınız.

DIVA Analytics, depolama altyapısı içinde gerçek zamanlı olarak kalite ve performans verilerini toplar ve geçmişe ve sistem kullanımına ilişkin istatistikler sağlayarak gelecekteki sistem gelişimlerini planlamaya yardımcı olur.

Özellikler:

-Büyük miktarda ham veriyi eyleme geçirilebilir raporlara ve panolara dönüştürür.

-Önemli iş ölçümlerini takip eder, uzun süreli eğilimleri görür, aykırı değerleri belirler ve gizli içgörüleri ortaya çıkarır.

Detaylı Bilgi ve Satın Alma işlemleri için lütfen tıklayınız.

DIVA View, basit bir web tarayıcı kullanıcı arabirimi aracılığıyla DIVA Core’da depolanan medya varlıklarına tam erişim ve kontrol sağlar . Kullanıcılar, meta veri ekleme ve kısmi dosya geri çağırma için segmentleri işaretleme dahil olmak üzere medyayı hızlı bir şekilde arayabilir, bulabilir, görüntüleyebilir ve yönetebilir.

Özellikler:

-LDAP kullanarak grup izinleri

-Kare doğru zaman kodu işaretçileri ile kısmi dosya geri çağırma

-Web tarayıcısı tabanlı kullanıcı arayüzü

-Zengin meta veri girişi ve yakalama

Detaylı Bilgi ve Satın Alma işlemleri için lütfen tıklayınız.

DIVA Core, 1 numaralı İçerik Yönetimi uygulamasıdır (CSM). Varlıkları içeriğe duyarlı nesnelerde depolar ve bu nesnelerin depolanmasını ilkeler aracılığıyla yönetir.

Özellikler

-İlkeye dayalı varlık hareketi

-Okuma/yazma diski, teyp ve optik ortamların yanı sıra bulut tabanlı ve yerel nesne depolama.

Detaylı Bilgi ve Satın Alma işlemleri için lütfen tıklayınız.

DIVA Connect, herhangi bir sayıda bağımsız DIVA Core sisteminin tek bir birleşik sistem olarak yönetilmesini sağlar.

Özellikler

-Şirket içi veya bulut içi, VPN veya genel internet ile bağlanan birden fazla veri depolama merkezini senkronize eder.

-Veri güvenliğini, felaket kurtarmayı etkinleştirir.

-Küresel işbirliğini etkinleştirir.

Detaylı Bilgi ve Satın Alma işlemleri için lütfen tıklayınız.

Vantage Transcode

Vantage Medya İşleme Platformu, çok platformlu dağıtım için sınıfının en iyisi video kod dönüştürme ürünleri ailesini sunar: yayın, kablo, VOD, IPTV, çoklu ekran OTT. Vantage kod dönüştürme ürünleri, yerinde veya bulutta bozulmamış kalite, olağanüstü işlem hızları ve endüstrinin en kapsamlı iş akışı otomasyonu ve sistem desteğini sunmak için en son teknolojileri kullanır .

Video kalitesini ve iş hacmini artıran Lightspeed Server ile GPU ve çok çekirdekli CPU hızlandırması mevcuttur

Web, mobil, düzenleme, yayın sunucuları, IPTV ve daha fazlası için dünyanın en geniş format desteği mevcuttur.

İçerik alımını, dosya biçimi dönüştürmeyi, içerik üretimini, çoklu ekran teslimini ve cihaz birlikte çalışabilirliğini uygulamalı bir süreç haline getirin.

Detaylı Bilgi ve Satın Alma işlemleri için lütfen tıklayınız.

Vantage Workflow

Dosya tabanlı içerik üretimi ve çok kanallı dağıtım için ölçeklenebilir, vantage workflow otomasyonu. Vantage Medya İşleme Platformu, şirket içinde veya bulutta karmaşık karar verme ve iş akışı kararlarını otomatikleştirme yeteneğiyle kod çevrimi, medya yakalama, meta veri işleme ve analizi tek bir birleşik sistemde bir araya getiriyor .

Kod çevrimini otomatikleştirmek için tek sunuculu kurulumlardan milyonlarca bitmiş ortam paketini yakalayan, üreten ve birleştiren çok büyük, çok sunuculu sistemlere kadar ölçeklendirin.

Videoya göz atmak, meta verileri girmek ve iş akışları aracılığıyla medyayı taşımak için operatör kullanıcı arabirimleri oluşturun.

Güçlü Avid entegrasyonları, Avid’den dışa aktarırken ve medya ile meta verileri Avid’e alırken kod dönüştürmenize olanak tanır.

Herhangi bir video ortamı için kullanımı kolay araçlarla tam otomatik, kendini uyarlayan video iş akışları tasarlayın

Vantage Analysis ile gelen meta verilere ve içerik özelliklerine göre otomatik olarak kararlar alın, içeriği yönetin ve iş akışlarını düzeltin.

Neredeyse tüm ağ dijital cihazlarıyla entegre edin: düzenleme, yayın ve kablolu VOD sunucuları, QC, SAN’lar, video ve ses işleme, filigran, altyazı ve alt yazı sistemleri.

Detaylı Bilgi ve Satın Alma işlemleri için lütfen tıklayınız.

Lightspeed Server

GPU’lar ve çok çekirdekli CPU’lar ile video işlemeyi ve H.264 kod dönüştürmeyi hızlandırmak için herhangi bir Vantage Transcode ürününe veya Post Prodüktöre Lightspeed Sunucuları ekleyin ve hızın tadını çıkarın.

Artan çıktı kapasitesi ihtiyaçlarını karşılamak için GPU’ları ve çok çekirdekli CPU’ları kullanır.

x264 uyarlamalı bit hızı kodlaması ile her boyuttaki ekran için en iyi H.264 görüntü kalitesini elde edin.

Yüksek verimli video işleme, daha hızlı geri dönüş ve artan üretkenlik anlamına gelir.

Kurumsal sınıf Lightspeed Sunucuları 7/24 çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Gelişmiş yukarı/aşağı görüntü ölçekleme ile görüntü netliğini koruyun ve yapaylıkları ortadan kaldırın.

Uluslararasılaştırma ve ters telesine için yayın içeriğinin film hızlarına ve kare hızı dönüştürmesine standart dönüşümünü hızlandırın.

Detaylı Bilgi ve Satın Alma işlemleri için lütfen tıklayınız.

Vidchecker

Büyük hacimli içerikler için akıllı otomatik düzeltme ile kullanımı kolay, ölçeklenebilir, özelliklerle dolu çözüm.

Vidchecker, iş akışınızın herhangi bir noktasında kullanılabilir – acele alımdan son kullanıcınıza teslimata kadar.

Hızlı ve verimli – her lisans aynı anda 4 işi işleyebilir ve mevcut tüm CPU kaynaklarını kullanabilir. Ölü Pikseller, Düzeyler, Eksiklikler, Çevrimdışı Ortam dahil olmak üzere çok çeşitli ses ve video testleri mevcuttur.

ProRes, J2K, DNxHD, DPX, OpenEXR ve IMF gibi birçok üst düzey format desteği. Operatör dostu, kullanımı kolay web-GUI. HLG ve PQ kodlu dosyaların sınıfında lider HDR testi.

Derinlemesine MXF analizi ve AMWA AS-11 ve AS-10 gibi birçok MXF kısıtlaması için destek. DPP onaylı PSE testi ücretsiz olarak dahildir ve ek bir seçenek olarak benzersiz PSE Düzeltmesi mevcuttur.

Titizlikle test edilmiş ve bakımı yapılmış kurumsal sınıf yazılım. GRID seçeneğiyle veya Vantage ile kullanıldığında kolayca ölçeklenebilir.

Esnek dağıtım seçenekleri – Bulutta veya şirket içinde kullanın. Video ve ses seviyeleri, RGB Gamı, ölü pikseller, siyah çerçeveler, renk çubukları ve çok daha fazlası gibi sorunları otomatik olarak düzeltmek için akıllı dosya düzeltme seçeneği mevcuttur.

Detaylı Bilgi ve Satın Alma işlemleri için lütfen tıklayınız.

Aurora

Zorlu yayın ortamları için çok sayıda test ve ölçüm işlevine sahip kurumsal sınıf, ölçeklenebilir çözüm.

Hızlı girişten son kullanıcıya teslimata kadar iş akışınızın herhangi bir noktasında kullanılabilen tam özellikli, dosya tabanlı KK yazılımı. Benzersiz grafikler ve çizelgeler içeren, okunması kolay QC raporu.

Tüm yorumların test edilmesini sağlayan ABR paket analizi (Dash, HLS, Smooth). Farklı temsiller arasında sorunsuz geçiş için EBP ve IDR hizalama testleri. Sezgisel web-GUI.

Eşsiz PVQ ve TekMOS video kalitesi testleri, ITU 5 puanlık ölçekle uyumlu ölçümler üretir. Karşılaştırma modu, iki dosyanın raporlarını karşılaştırmanıza ve farkın ne olduğunu görmenize olanak tanır.

Esnek dağıtım seçenekleriyle kolayca ölçeklenebilir, küme tabanlı çözüm. Yükten bağımsız olarak yazılımla öngörülebilir ve sürdürülebilir yüksek performanslı mimari. Sektörde kanıtlanmış milyonlarca saatlik içeriği test etti.

Detaylı Bilgi ve Satın Alma işlemleri için lütfen tıklayınız.

Wirecast

Wirecast profesyonel canlı video akışı ve prodüksiyon stüdyosu yazılımı, dakikalar içinde yüksek kaliteli canlı video akışı oluşturmanıza olanak tanır; YouTube canlı akışı, canlı spor yayını, Facebook canlı akışı ve çok daha fazlası için harikadır.

Canlı kitlenizle etkileşim kurun! Uzak misafirleri getirin ve yayınlarınızda ekranda canlı olarak seçilmiş sosyal medya yorumlarını görüntüleyin!

Sınırsız özelleştirme, aşağıdakilerle cila ve profesyonellik eklemenizi sağlar:

-Esnek, katman tabanlı birleştirme

-PTZ kontrolü ve kontrol yüzeyi entegrasyonları

-Çalma listeleri ve kısayol tuşları gibi üretim otomasyon araçları

-Yerleşik renk anahtarı, animasyonlu grafikler ve bindirmeler

Aşağıdakileri kullanarak Mac veya Windows’ta unutulmaz canlı video yayınları oluşturun:

-Sınırsız canlı kamera girişi (iOS, NDI, HDMI, SDI, IP)

-Canlı konuklar, PPT slaytları, ekran paylaşımı ve web beslemeleri

-Çok kanallı ses

Saniyeler içinde canlı yayın yapın. YouTube, Facebook, RTMP ve daha fazlası için ön ayarlarla yerleşik çoklu akış. ISO kaydı ve Sanal Kamera/Mikrofon. NDI, SDI, SRT dahil ek çıkışlar.

Detaylı Bilgi ve Satın Alma işlemleri için lütfen tıklayınız.

Sync Generators

Modern IP tabanlı tesislerde PTP, zamanlama ve senkronizasyon için ortak bir kaynağa dağıtılır. SPG9000, zaman kaynağı olarak bir GNSS sinyali kullanabilir ve video ağı için bir PTP büyük yöneticisi olarak hizmet verebilir. İki bağımsız bağlantı noktası ve PTP motoruyla her bir SPG9000, iki farklı etki alanı (örn. ST 2059 ve AES67) için PTP sağlayabilir veya yedekli ağların her iki tarafına bağlanabilir.

Omurga veya omurga anahtarlarına kolay bağlantı için SPG9000’in her bir PTP bağlantı noktası, SFP+ alıcı-verici modülleri kullanılarak 10 Gb/sn veya 1 Gb/sn hat hızında bağlanabilir.

ECO8000 elektronik geçiş ünitesi, son derece güvenilir bir yedekli sistem olarak hizmet vermek için bir birincil + yedek SPG9000 ünitesi çifti ile çalışır. Neredeyse hatasız senkronizasyon kaynağı değiştirme için elektronik hızlı anahtarlar kullanır ve operasyondaki kesintiyi en aza indirir. Çalışırken değiştirilebilir çift güç kaynağı, referans sinyallerinin sürekli kullanılabilirliğini sağlar ve ünite kapalıyken bile sinyaller iletilir.

ECO8000, kullanıcı tarafından yapılandırılabilen dokuz adede kadar BNC kanalı ve dört LTC kanalı sağlar. Her kanal birincil ve yedek girişlerden ve bir çıkıştan oluşur. Temel yapılandırma, her biri üç kanallı gruplar halinde altı adet daha 50 MHz elektronik hızlı geçiş kanalı (ops. REF) veya 3 GHz röle anahtar kanalı (ops. HREF) ve ayrıca dört adet isteğe bağlı LTC kanalı seçeneğiyle birlikte üç adet 50 MHz elektronik hızlı geçiş kanalına sahiptir (seç. LTC). 50 MHz elektronik hızlı geçiş kanalları, siyah patlama, HD üç seviyeli senkronizasyon, AES/DARS ve kelime saati sinyallerini destekler. 3 GHz röle anahtarı kanalları, çoğu analog referans sinyalinin yanı sıra SD/HD/3G-SDI sinyallerini de destekler.

SPG9000’in her bir PTP örneği yalnızca lider, yalnızca takipçi olarak çalışabilir veya lider ile takipçi arasında gerektiği gibi uyum sağlayabilen “Sıradan Saat” modunu kullanabilir. Örneğin, GNSS tabanlı zaman senkronizasyonu mevcut değilse (belki de anten için gökyüzünün net bir görüntüsü olmadığı için), bir çift SPG9000 sistemi yine de yedeklilik için birincil + yedek çift olarak işlev görebilir. Yedek, birincil ile senkronize etmek için PTP’yi kullanacak ve takipçiden lidere geçtiğinde zaman kesintisi olmadan devralacaktır.

SPG9000, ST 2110 IP akışları üzerinden video, ses ve veri referans test sinyalleri üreten NMOS kontrollü bir medya gönderici olarak da işlev görebilir. IP trafiği için iki adet 25 Gb/sn bağlantı noktası bağımsız olarak veya ST 2022-7’ye göre yedekli bağlantılar olarak çalışabilir.

SPG9000, IP tabanlı ekipman ve SDI/analog ekipmanın hibrit karışımına sahip tesisler için idealdir. SPG9000’ler, tesisin zaman ve senkronizasyon kaynağı için PTP büyük ustaları olarak hizmet verebilir. PTP, tesis aracılığıyla ve doğrudan IP tabanlı cihazlara dağıtılır. Ağ ucunda, ek SPG9000 üniteleri (bağımsız veya bir ECO8000 ile birincil/yedek konfigürasyonda eşleştirilmiş) PTP takipçisi olarak çalışabilir ve aktif büyük ustaya kilitlenebilir. Bu referans daha sonra geleneksel bir genlock girişi kullanan SDI/analog ekipman için analog senkronizasyon ve zaman kodu sinyalleri oluşturmak için kullanılır. Bu sistem mimarisi, tesisteki tüm ekipmanların aynı zaman kaynağına senkronize edilmesini sağlar.

Her SPG9000’in test sinyali çıkışları, aynı video test modellerini hem IP hem de SDI çıkışlarına çoğaltmak üzere yapılandırılabilir veya ayrı test desenleri kullanacak şekilde yapılandırılabilir.


Daha fazla detaylı bilgi ve satın alım işlemleriniz için tarafımıza aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.