Bilgipark uzun yıllardır Sachtler firmasının distribütörlüğünü yapmaktadır.

Sachtler firması; Tripod, Pan-Tilt kafası, pedestal ve kamera çantası çözümlerini sunmaktadır.

Ürünler

aktiv™

Detaylı bilgi için tıklayınız.

flowtech®

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Pedestal C

Detaylı bilgi için tıklayınız.

aktiv™

Eşsiz SpeedLevel teknolojisi, bir saniyelik hareketi bile kaçırmadan başınızı anında hizalayın ve kilitleyin . Herhangi bir yükseklikten veya açıdan gündüz veya gece görülebilir.
Yenilikçi PrismBubble. Yere kadar çok düşük açılı çekimler yapın.

Benzersiz SpeedLevel™ teknolojisi ile 12 kg’a (26,5 lbs.) kadar taşıma yükleri için bu Sachtler aktiv™ 100 mm sıvı kafası , belgesel, kurumsal veya haber uygulamalarında mükemmel çekimi elde etmeniz için saniyeler içinde seviye ayarı yapılabilir. SpeedSwap™ sistemi, tripod ve kaydırıcı arasında saniyeler içinde geçiş yapmanın en hızlı yolunu sunarak size en üst düzeyde esneklik sağlar.

Yenilikçi aerodinamik montaj sistemi. Saniyeler içinde tripod ve kaydırıcı arasında geçiş yapın. Devrim niteliğindeki SpeedSwap sistemi. Hava nasıl olursa olsun hareketli hikayeler yaratın.
Performans en uç noktalara kadar test edildi.

flowtech®

Karbon fiber profil, flowtech®’i hafif ve taşıması kolay hale getirir. Manyetik kilitler, taşıma sırasında bacakları birbirine kilitlemek için kolay ve hızlı bir yöntem sunarken, kamera operatörünün omzuna rahatça dayanacak şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır. Olağanüstü burulma sertliği, kaydırma hareketleri sırasında tripodun bükülmemesini sağlar.

flowtech®, kamera operatörlerinin tripodu anında kolayca yerleştirmesine ve ayarlamasına olanak tanıyan, tripodun üst kısmında bulunan benzersiz hızlı serbest bırakma frenlerine sahiptir. Tripodun tüm ayakları aynı anda açılabilir ve ihtiyacınız olan yüksekliğe ve zemin yüzeyine göre hızla ayarlanabilir – eğilme veya her bacaktaki birden fazla freni manuel olarak ayarlama ihtiyacını ortadan kaldırır.

Ödüllü flowtech®, yerleştirmesi ve ayarlaması diğer tüm tripodlardan daha kolay ve hızlı olan çok yönlü, hafif bir tripod. Aşırı koşullarda performansı test edilen flowtech®, kamera operatörüne en üst düzeyde çok yönlülük sağlayan ve iş akışlarını iyileştiren tripod teknolojisinde bir devrimdir.

Dünyanın en hızlı tripodu olan flowtech ile nerede ve nasıl çalışırsanız çalışın çalışma şeklinizde devrim yaratın. 75 mm ve 100 mm olarak, çalışma şeklinize uyacak şekilde orta seviye veya yer seviyesinde yayıcılı veya yayıcısız olarak mevcuttur. flowtech®75 aktiv, 20kg / 44lb’lik bir yük kapasitesine sahipken, flowtech®100, 30kg / 66lb’ye kadar daha ağır bir yükü destekler.

Pedestal C

Pedestal C III, 55 kg’lık yük kapasitesiyle stüdyoda veya dışarıda film çekimi için esnek kullanım için ideal bir ortaktır: geniş yükseklik aralığı, sessiz araba hareketi, hızlı montaj ve demontaj ve taşıması kolay.

Düz tabanlı montaj; manuel olarak ayarlanan bir tripod aşaması ve bir 42 cm (16,5 inç) kaldırma hava sütunu içerir; uyumlu sıvı kafaları: DV 10, DV 12, Video 15; Adaptör 3913 ile Video 18/20 S1/SB/Plus; Video 25 Plus, Video 60/75 Plus, adaptör 3914 ile

Pedestal CI, bir pnömatik kolon ile bir tripodu birleştirir. 20 kg’lık yük kapasitesi ve yalnızca 9,2 kg’lık ağırlığıyla, stüdyoda veya dışarıda çekimlerde esnek kullanım için ideal kompakt çözümdür: geniş yükseklik aralığı, sessiz tekerlekli hareket, hızlı montaj ve demontaj ve taşıması kolay.

Düz tabanlı montaj; manuel olarak ayarlanan bir tripod aşaması ve bir 39 cm (15,4 inç) kaldırma hava sütunu içerir; uyumlu akışkan kafaları: FSB serisi; DV 10, DV 12, Video 15, adaptör 1030 ile; Adaptör 3941 ile Video 18 S1/SB/Plus


Daha fazla detaylı bilgi ve satın alım işlemleriniz için tarafımıza aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.