Bilgipark Atto markasının yetkili satıcısıdır.

Atto depolama altyapısı ve bağlantı çözümlerini sunmaktadır. Ana bilgisayar veri yolu adaptörleri (HBA’lar) ve Fiber Kanal köprülerinden Depolama Denetleyicileri ve hızlandırma yazılımına kadar ürünlerimiz, müşterilerin verilerini yönetmelerine, depolamalarına ve teslim etmelerine verimli ve uygun maliyetli bir şekilde yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yeni depolama mimarileri ve taşıma protokollerinden yararlanan ürünlerimiz, son derece hızlı performans, tek tıklamayla kurulum ve sorunsuz veri akışı sağlar.

Atto Ethernet Ağ Kartları

FastFrame™

ATTO FastFrame™ SmartNIC’in dördüncü nesil Ethernet bağlantı ürünleri en zorlu ve karmaşık ekosistemleri desteklemek için gereken benzersiz performans, sektördeki en düşük gecikme süresi ve çok yönlülüğü sağlar. 100GbE’ye varan hat hızlarını ve 1 μs kadar düşük gecikmeyi destekleyen ATTO SmartNIC’ler, çekirdekten kenarlara kadar veri merkezinde kullanılabilir. 

FastFrame adaptörler, video post prodüksiyon, sonlandırma, görüntüleme, arşivleme ve çalışma grubu dosya paylaşımı gibi medya ve eğlence uygulamalarının yanı sıra veri analitiği, yüksek performanslı bilgi işlem (HPC) kümeleri, hiper birleşik sunucular, AI/ ML/DL ve yapılandırılmamış veri çözümleri için kullanılır.

Atto Fiber Channel Kartlar

ATTO Celerity™ Fibre Channel

Kanal başına 6400 MB/sn’ye kadar performansı ve PCIe 4.0 desteğini optimize ederek büyük hacimli verileri hızlı, öngörülebilir ve belirleyici yanıt süresiyle taşıyın . Her Celerity HBA’da yerleşik olan ATTO Gelişmiş Veri Akışı (ADS™) teknolojisi, sorunsuz veri akışı için kontrollü hızlanma sağlayarak gecikmeyi yönetir ve yoğun veri içeren ortamlarda en yüksek tutarlı performansı korumanıza olanak tanır.

Celerity HBA’lar, aşırı performans, ultra düşük gecikme süresi ve paylaşılan depolama kaynaklarında depolama sürekliliği gerektiren zorlu iş yükleri için NVMe yapı teknolojisinin desteğiyle tamamen flash veri merkezlerinin performansını açığa çıkarır.ük profilli tek, çift ve dört bağlantı noktalı versiyonlarda mevcut olan ATTO Celerity HBA’lar geriye dönük uyumludur, SAN’ı dağıtma ve yönetme karmaşıklığını azaltır ve ağ performansını iyileştirmek için güvenilirlik ve ileri hata düzeltme için gelişmelerden tam olarak yararlanır ve esneklik. ATTO HBA’lar, Windows®, Linux®, illumos, FreeBSD, VMware ve macOS® dahil olmak üzere en fazla esneklik için çok çeşitli işletim sistemlerini destekler.

Atto Sas Kartlar

ATTO ExpressSAS SAS/SATA HBA

ExpressSAS HBA’lar, veri merkezindeki rafa monte sunuculardan ve iş istasyonlarından depolamaya yoğun bir bağlantıyı, veri ambarını, talep üzerine videoyu ve diğer yüksek kullanılabilirlik, yüksek performanslı uygulamaları desteklemek için çok çeşitli 8 ve 16 bağlantı noktası seçenekleriyle mevcuttur.

ATTO ExpressSAS® SAS/SATA Ana Bilgisayar Veri Yolu Adaptörleri (HBA’lar), doğrudan bağlı SAS ve SATA depolamaya yüksek performanslı veri koruması sağlar. ExpressSAS HBA’lar, veri merkezi esnekliği için artırılmış bağlantı ve maksimum performans için idealdir.

Yüksek Uyumluluk ve Geniş Birlikte Çalışabilirlik

ATTO, geniş bir uyumluluk yelpazesi sağlamak için ürünlerini üçüncü taraf satıcı ürünleriyle test eder. Birlikte çalıştığı 3. part yazılımlar ve Sertifikaları görüntülemek için aşağıdaki Uyumluluk Tablosu linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Daha fazla detaylı bilgi ve satın alım işlemleriniz için tarafımıza aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.