Bilgipark Accusys Türkiye distribütörüdür. Accusys, PCIe Raid ve Thunderbolt teknolojileri üzerinde merkezileştirilmiş son teknoloji çözümlerle medyanın depolanma, yönetilme ve erişilme biçiminde devrim yaratmaya odaklanmıştır.

Avantajlı tekliflerle satın almak için tıklayınız.

Ürünler

Gamma Carry 12

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Gamma 12

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Gamma Carry

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Gamma Carry 12

Accusys ailesinin yeni ürünü Gamma Carry 12 ile benzersiz bir deneyime hazır olun. Son derece sessiz olan yeni tasarlanmış taşınabilir Thunderbolt 3 depolamadır. Yalnızca post prodüksiyon için mükemmel olmakla kalmaz, aynı zamanda DIT Dijital Görüntüleme Teknisyeni) ve taşınabilir depolamaya ihtiyaç duyan kullanıcılar için özel olarak üretilmiştir.

Güç Kaynağı

Gamma Carry 12, 400W güç kaynağıyla donatılmıştır ve bu sayede siz düzenleme yaparken Thunderbolt bakır kablo aracılığıyla dizüstü bilgisayarınıza sürekli olarak 60W güç sağlayabilir.

Performans Lideri

Gamma Carry 12, büyük dosya iş akışlarını yönetmeye ve hızlandırmaya yetecek kadar 2600 MB/sn’ye varan aktarım hızlarına* ulaşan en yeni Thunderbolt 3 teknolojisini kullanır.

Gamma Carry 12

Gamma Carry

Gamma Carry, Accusys tarafından tasarlanan, taşınabilir, darbeye dayanıklı ve son derece sessiz olan yeni tasarlanmış taşınabilir Thunderbolt 3 depolamadır. Yalnızca post prodüksiyon için mükemmel olmakla kalmaz, aynı zamanda DIT Dijital Görüntüleme Teknisyeni) ve taşınabilir depolamaya ihtiyaç duyan kullanıcılar için özel olarak üretilmiştir.

Mükemmel Hız

Gamma Carry, 2 Thunderbolt 3 (Type-C) bağlantı noktası sağlar. Bağlantı noktalarından biri 40 Gb bant genişliği ile ana bilgisayara bağlanabilir ve diğeri 6 Thunderbolt 3 cihazına kadar zincirleme bağlantı yapabilir. Gamma Carry, 8 SAS/SATA kurumsal sınıf HDD ve SSD’yi destekler ve RAID Düzey 0, 1, 5, 6, 0+1 (RAID 10) ve JBOD ile sunulur. 2.600 MB/sn’ye (SSD) varan aktarım hızları. İsteğe bağlı taşınabilir tepsi ile kullanıcı, SSD sabit sürücüsüne anında erişmek, tak ve çalıştır için çalışırken takma işlevini kullanabilir.

Fısıltı Kadar Sessiz..

45 dB’nin altında fısıltı kadar sessiz olan Gamma Carry, renk uzmanlarının masaüstüne yerleştirmesi için mükemmeldir. Yeni LED açma/kapama düğmesi, renk uzmanlarının ön panel LED ışığının yanıp sönmesinden rahatsız olmadan işlerine odaklanmalarına yardımcı olabilir. Gamma Carry ayrıca, hem havalandırma hem de enerji tasarrufu amaçlarına hizmet eden sistem sıcaklığına bağlı olarak hızını otomatik olarak ayarlamak için yazılım kontrollü akıllı fan kullanır. Güç kaynağının yapılandırması iyileştirildi ve kolayca çıkarılıp değiştirilebilir. Ayrıca kullanıcı, Thunderbolt3 kablosu üzerinden 60W güç ile kurgu yaparken dizüstü bilgisayarını şarj edebilir.

Gamma Carry

ExaSAN Carry

Gamma ExaSAN Carry, Accusys tarafından tasarlanan, taşınabilir, darbeye dayanıklı ve son derece sessiz olan yeni tasarlanmış taşınabilir Thunderbolt 3 ve PCI-e depolamadır. Gamma Carry ile aynı özelliklere sahip olan ExaSAN Carry ekstra özellik olarak PCI-e kartıyla birlikte PC’de de çalışma imkanı vermektedir.

Exasan Carry

Hem PC Hem Mac

ExaSAN Carry, çift Thunderbolt 3 bağlantı noktasına ve bir ek PCIe 3.0 bağlantı noktasına sahiptir. Bununla Mac ve PC arasındaki veri aktarımı hiç zahmetsiz hale gelir.

ExaSAN Carry aynı anda yalnızca bir ana bilgisayara bağlanabilir. Çalışma sırasında ana bilgisayara PCIe arabirimi aracılığıyla bağlanmayı seçerseniz, artık işinizi Thunderbolt arabirimi aracılığıyla diğer ana bilgisayarlarla aynı anda paylaşamazsınız.

Gamma 12

Tereddüt Etmeden Hayal Gücü – Thunderbolt™ 3, hayal gücünün sınırlarını zorluyor.

Yalnızca ihtiyacınız olan ham hızı değil, aynı zamanda yüksek veri hızlı içeriğin sorunsuz işlenmesini ve oynatılmasını sağlamak için sürdürülebilir aktarım hızlarını da sunar. Gamma 12, iki Thunderbolt™ 3 bağlantı noktası kullanır ve 2600 MB/sn’ye varan inanılmaz hızlarda iki 4K DPX (4096 x 3112 @24p) akışını düzenler. Ayrıca, JBOD yapılandırmasında istediğiniz sayıda disk oluşturarak veya aygıtları zincirleme bağlayarak ihtiyacınız olduğu kadar genişletebilirsiniz.

12 Bay

Thunderbolt 3

3 JBOD Expension

Gece Kadar Sessiz

Yalnızca 45dB ile fısıltı kadar sessiz olan Gamma12, işyerindeki yorgunluğu azaltır ve sesli izlemeyi etkilemez.

45dB

Daisy Chain Özelliği ile Birbirine Bağlayın

Daisy Chain Özelliğinin entegrasyonu ile kullanıcılar, aynı anda Thunderbolt 3™’ün çarpıcı aktarım hızlarından yararlanmak için altı adede kadar cihaz bağlayabilir.

İhtiyaç Duyduğunuz Kadar Genişletin

Ekibinizin bir kulenin sunabileceğinden daha fazlasına ihtiyacı olduğunda, kolayca 3 adede kadar JBOD ekleyebilirsiniz.

Sizde bu yüksek teknolojiyi satın almak istiyorsanız tarafımıza aşağıdaki link üzerinden ulaşıp avantajlı teklifleri kaçırmayın.