Bilgipark Dalet firmasının yetkili distribütörüdür.

1990 yılında kurulan Dalet, medya iş akışları için yazılım ve hizmet sağlayan lider firmalardan birisidir. Dünya çapında 18 ofis ve 350′ den fazla çalışanı ile Dalet medya sektörüne hizmet vermektedir. Dalet içerik yönetim sistemi, haber otomasyonu, ingest, playout, stüdyo otomasyonu, ana kumanda otomasyonu, grafik sistem, iş akışı sistemi, yapay zeka entegrasyonu ile medya iş akışına uçtan uca çözüm sunmaktadır.

Dalet Flex

Varlıkları merkezi bir kitaplıkta düzenleyin ve düzenleyin, meta verileri arayın ve güncelleyin, iş akışlarını tetikleyin.

Varlıklarınızı kontrol edin

Varlıklarınızı yükleyin, etiketleyin ve düzenleyin. Göz atın, filtreleyin, sıralayın ve arayın. İçerikleri düzenlemek ve teslimata hazırlamak için koleksiyonlar oluşturun.

Daha iyi işbirliği yapın

Kullanıcı görevlerini tahsis edin ve yönetin. Zaman kodlu yorumlarla inceleme ve onay iş akışlarını yönlendirin. Ayrıntılı erişim kontrolü ve paylaşım işlevleri.

Arşivinizi oluşturun

Güvenli ve meta veriler açısından zengin bir arşivle medya varlıklarınızın yeniden kullanımını kolaylaştırın.

Dalet Flex

İhtiyacınız olan her şey Dalet Flex’te mevcuttur. Birkaç gün içinde Dalet Flex ile çalışmaya başlayın! Medya operasyonlarınızın geleceğini bugüne taşıyın.Dalet Flex tamamen Dalet tarafından işletilir ve bakımı yapılır, size gönül rahatlığı ve en iyi yaptığınız şeye odaklanmanız için gereken zamanı verir.İhtiyaçlarınız için doğru planı bulun ve bedeninize ve gereksinimlerinize göre büyüdükçe ölçeklendirin.

Dalet Pyramid

Birleştirin ve işbirliği yapın

Konumlar ve ekipler arasındaki siloları kırın. Varlıkları, iletişim ve üretim araçlarını hikayelerinizin etrafında merkezileştirin.

Dijital haberler

Hikayeleriniz her yerde, her zaman, tüm ekranlarda. Yerel dijital öykü anlatımını etkinleştirmek için planlama, katkı, üretim ve dağıtım araçları için doğru adres.

Dönüşümü etkinleştir

Haber odanıza çeviklik, hareketlilik ve esneklik getirin. Operasyonlarınızı kolaylaştırın ve gelir fırsatlarını genişletin.

Dalet Pyramid

Ekipler ve konumlar arasında hikayeleri görselleştirin, yönetin, atayın ve takip edin.

Doğrudan bir web tarayıcısından gerçek zamanlı birlikte yazma ile canlı şovlarınızın prodüksiyonunu geliştirin, hikayeler, senaryolar ve medya etrafında işbirliği yapın.

Esnek, yapılandırılabilir ve verimli kayıt araçları. Herhangi bir yerden içerik yükleyin, tüm haber odanızla hızla paylaşın ve inceleme, oynatma ve yayınlama için tamamlanmış varlıklara katkıda bulunun.

Her yerden ve tüm platformlar için daha iyi hikayeleri daha hızlı oluşturmak için tasarlanmış web tabanlı medya düzenleyicimiz Dalet Cut ile içerik üretiminizi bir sonraki seviyeye taşıyın. 

Akış, yayın, dijital ve sosyal için güvenilir playout ve gerçek çok platformlu yayınlamayı güçlendirin.

Merkezde MAM’in gücünden yararlanın ve haber operasyonunuzu yönetin.


Dalet Cube

Dalet Cube yüksek kaliteli 3D grafikleri tasarlamak, yönetmek ve oynatmak için kapsamlı bir araç paketidir.

Yüksek kaliteli grafikler

Gelişmiş gerçek zamanlı ve çok katmanlı 2D/3D grafik motoru.

Kullanımı Basit Araçlar

Şirket içinde veya bulutta yüksek kaliteli, yayın 3D grafikleri tasarlamak, yönetmek ve oynatmak için kapsamlı araçlar.

Hızlı İş Akışları

Dalet haber çözümleriyle yerel olarak bağlantılı, gelişmiş değişiklik desteğiyle oynatma sırasında canlı değişiklikler yapılabilir.


Dalet Brio

Yüksek yoğunluklu SD, HD ve UHD uygun maliyetli yayın I/O platformu

Uygun maliyetli

İçeriğinizi dijitalleştirmek ve oynatmak için tescilli olmayan bir donanım platformu arıyorsanız, Dalet Brio ile tanışın.

BT tabanlı bir giriş ve çıkış video platformu üzerine kurulmuş olup, mevcut video sunucularınızın tamamlayıcısı veya yerine geçecek şekilde yayın içeriğinizi dijitalleştirmenize ve oynatmanıza olanak tanır.

Güçlü kullanıcı araçları

Tüm alma görevleri için sezgisel alma planlayıcı ve içerik yönetimi için zengin özelliklere sahip medya gezgini

Dalet Ingest Scheduler, video yönlendirici kontrolü ve gelen sinyal izleme de dahil olmak üzere çeşitli Brio sunucularındaki kayıtları yönetmek için gereken tüm esnekliği web tabanlı bir arayüzde sunar.


Dalet Xtend

Adobe Premiere Pro, Adobe Audition ve Avid MediaComposer gibi yaratıcı araçları üretim iş akışınıza entegre edin.

Reklam öğelerini bağlayın

Dalet Xtend araçları, yaratıcı kullanıcıları Adobe Premiere Pro ve Adobe Audition gibi uygulamalarla sorunsuz bir şekilde birbirine bağlar.

Dalet Xtend araçları haber, spor, post prodüksiyon, tanıtım oluşturma veya başka herhangi bir medya iş akışı üzerinde çalışırken, kreatiflerin Dalet Flex, Dalet Pyramid ve Dalet Galaxy 5 ile entegre olmasına olanak tanır.

Gelişmiş düzenleme desteği

Uyumlu iş akışları, tekrar eden görevleri ortadan kaldırır ve editörlerin çalışmalarının yaratıcı yönlerine konsantre olmalarını sağlar.

Yaratıcı Güç

Adobe Creative Suite veya Avid düzenleme araçlarını kullanarak yaratıcı araçlardan ayrılmadan medya iş akışlarını düzenleyin.


Dalet OnePlay

Herhangi bir gösteri için yeni nesil stüdyo otomasyonu

Daha fazlasını sunun

Aynı kaynaklarla daha fazla platforma daha fazla içerik

Dalet OnePlay, senaryolu şovların tüm prodüksiyonlarından faydalanır ve onu haber programları, spor dergileri, canlı ve kasete canlı stüdyo şovları için ideal bir çözüm haline getirir.

Sorunsuz İşbirliği

Dalet Galaxy 5’in bir uzantısı olan Dalet OnePlay, yalnızca stüdyodaki tüm cihazların kontrolünü otomatikleştirmekle kalmaz

Operasyonları optimize ederken yeni kitle katılımı ve gelir fırsatları biçimleri açmak için platformun MAM, NRCS ve iş akışı düzenleme yeteneklerinden yararlanır.


Daha fazla detaylı bilgi ve satın alım işlemleriniz için tarafımıza aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.