Bilgipark Imagine Products firmasının yetkili distribütörüdür.

Imagine Products, 1991’den beri dijital video profesyonellerinin (ve yeni başlayanların) vazgeçilmez çalışmalarını yedeklemelerine, görüntülemelerine, organize etmelerine, paylaşmalarına, kodlarını dönüştürmelerine ve arşivlemelerine yardımcı oluyor.

Ürünler

ShotPut Pro

Video, ses ve fotoğraf dosyalarını boşaltmak için endüstri standardı. Basit kullanıcı arabirimi ve güçlü kopyalama hızları, onu günümüzün dosya tabanlı iş akışları için vazgeçilmez kılıyor. Herhangi bir profesyonelin cephaneliği için temel bir araç olan ShotPut Pro ile tek bir kaynaktan birden fazla doğrulanmış kopya oluşturun.

TrueCheck

Bu dinamik çoklu araç, dosyaları analiz etmek, karşılaştırmak ve yönetmek için mükemmeldir. TrueCheck, kopyalamanın ötesinde doğrulama faaliyetlerinde uzmanlaşarak işletmenizin en değerli kısmının bütünlüğünü düzenlemeye ve korumaya yardımcı olur.

Bu dosya analizi uygulaması, dosyaları ve klasörleri birbiriyle karşılaştırmak veya boyutu veya içeriği ne olursa olsun tüm bir sabit sürücünün raporlarını oluşturmak için kullanılabilir ve ekipleri birden fazla iş istasyonu arasında organize eder.

myLTO

Medyayı LTO kasetlerine kopyalamanın projenin sonunda olması gerekmez. Sürekli artan hızlar, daha yüksek kapasiteler ve kullanımı kolay LTFS yazılımı – myLTO ile yazılan LTO bantları, sabit sürücülere harika bir alternatif veya ektir.

LTFS yazılımıyla ortamın LTO teyplere kopyalanması, ölçeklenebilir, son derece güvenilir ve güvenli çıktıların yanı sıra uzun süreli depolama sağlar.

Prime Transcoder

Teknoloji analogdan 4K’ya ve aradaki her şeye geçtiğinden, video profesyonellerinin medyalarıyla bağlantı kurmak için güvenebilecekleri bir araca sahip olmaları gerekir. Dosyaları düzenleme, akış veya inceleme için hazırlarken doğru kod dönüştürme çok önemlidir.

Manuel işi süreçten çıkarırken daha hızlı, daha akıllı, daha verimli ve güvenilir yollarla kod dönüştürme; PrimeTranscoder, iş akışı yazılımının İsviçre çakısı.


Daha fazla detaylı bilgi ve satın alım işlemleriniz için tarafımıza aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.