Bilgipark uzun yıllardır Autoscript firmasının distribütörlüğünü yapmaktadır. Autoscript firması prompter çözümleri sunmaktadır.

EPIC-IP 15″

Kamera üstü bir sistem olan EPIC-IP, Autoscript’in yeni Akıllı montajı ve karbon fiber başlığıyla birlikte geliyor. Monitör, başlık ve montaj düzeneğinin tamamı, parça sayısını en aza indirmek, kurulum süresini büyük ölçüde iyileştirmek ve başlığın arkasındaki lens açıklığını azaltmak için dikkatlice hesaplandı. Lens, esnek bir halka kullanılarak kapatılmış olup, tutacak aracılığıyla doğrudan kontrol veya pan bar z/f kontrol bağlantısı için büyük ölçüde iyileştirilmiş erişim sağlar.

Sistemi daha da basitleştirmek için, CLOCKPLUS-IP zaman kodu, uyarı sinyali ve kamera numarası ekranı (dahil değildir) doğrudan ETM ile entegre olur, bu da komut istemi ve Talent monitörleri arasında minimum mesafenin yanı sıra çekici, birleşik bir görünüm sağlar.

EPIC-IP, entegre aksesuarları ve Talent monitörünü yüksek kontrastlı, yüksek parlaklığa sahip prompt monitörüyle bir araya getirerek her durumda objektiften net sunum yapılmasını sağlayan bir sunucu bilgi merkezi oluşturur.

E.P.I.C. entegre prompting sistemi, yüksek parlaklıkta prompting ekranını entegre bir Talent monitörüyle birleştiren benzersiz tasarımı sayesinde dünyanın bir numaralı kamera üstü yayın monitörü haline gelmiştir. Şimdi, Akıllı Prompting sistemi geliştirmesinin bir parçası olarak, E.P.I.C. en üst düzeyde bağlantı ve esneklik sunacak şekilde geliştirildi.

Yeni EPIC-IP entegre prompting sistemi, şık tasarımı ve dahili bağlanabilirliğiyle EVO-IP prompting monitörünü kullanıyor. Monitör ayrıca canlı yayın girişi ve harici bir kaydırma kutusuyla kullanım için çift HD-SDI ve Kompozit girişler içerir. E.P.I.C. Talent Monitörü (ETM) çıkarılabilir ve herhangi bir noktada EVO-IP’den yükseltme yapma esnekliği sunar.

EPIC-IP 15″, ilk 15″ E.P.I.C. entegre teleprompter ve Talent monitörü sistemidir. Kompakt boyutu ve hafifliği onu küçük robotik kurulumlar için bile ideal bir seçim haline getirir. Talent monitörü, görüş açısının kolayca yeniden ayarlanmasını sağlamak için sürtünmeli menteşeler kullanılarak monte edilir ve gerekmediğinde hızlı monitörün altına katlanır. Sürücü elektroniği ana istem monitörüne entegre olarak kalır ve Talent monitörünün derinliğini, ağırlığını ve güç tüketimini azaltır.

CLOCKPLUS-IP TIMER

CLOCKPLUS-IP, Ağ Zaman Protokolü ve D-VITC dahil olmak üzere EVO-IP monitör aracılığıyla mevcut olan en geniş zaman girişi seçeneklerini kabul eder ve tüm verileri ek kablolara ihtiyaç duymadan hızlı monitörden alır.

CLOCKPLUS-IP, çift haneli alfa nümerik ekran kullanılarak net bir şekilde sunulabilen kamera numarasının yanı sıra saati ve kamera sayımını görüntüler. Tüm EVO-IP monitörleriyle uyumludur ve tüm EPIC-IP sistemlerine entegre olur. EVO-IP’ye basitçe takılır ve EPIC-IP sisteminin bir parçası olarak EPIC Talent monitörüne entegre edildiğinde (gösterildiği gibi) özellikle çarpıcı olan çekici, birleşik bir görünüm vermek üzere tasarlanmıştır.

KONFERANS STANDI

Son 30 yılda edinilen bilgi birikimi ile tasarlanan Manuel Konferans Standları şunları sunar:

– Ödül törenleri, konferanslar ve sunumlarda kullanıldığında tüm varyasyonlar için esneklik

– Ayarlanabilir stand ve cam dahildir.

– Monitörler, Güç veya Video (BNC) Kabloları dahil değildir

Xbox-IP

XBox-IP son derece kompakt bir kaydırma motorudur. Akıllı Prompting cihazı olarak Ethernet üzerinden kullanıcıların durumu izleyebildiği, grup güncellemelerini ve uzaktan yükseltmeleri yönetebildiği WinPlus-IP prompting yazılım uygulamasına bağlanır. Çift HD-SDI çıkışı, teleprompter videosunun geleneksel prompter monitörlerine dağıtımını destekler. Ayrıca Ethernet üzerinden Güç çıkışı, tek kontrolörlü kurulumlar için ideal olan Akıllı Bilgi İstemi kaydırma kontrolüne güç sağlamak için kullanılabilir. LED durum göstergeli sağlam ve taşınabilir bir kasaya sahip olan XBox-IP, tek başına çalışan operatörler ve HD/HD-SDI monitörlerini korumak isteyen kullanıcılar için modern bir çözüm sunar.


Daha fazla detaylı bilgi ve satın alım işlemleriniz için tarafımıza aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.