NetApp and VMware

NetApp ve VMware

Her türlü iş yükü, her uygulama, her yerde.

NetApp, VMware için tek modern, bulut bağlantılı veri yönetimi platformudur. Hibrit çoklu bulutun günümüzde altyapı için fiili standart olduğunu biliyoruz. Hibrit çoklu bulutu doğru şekilde kullanmak size optimize edilmiş, geleceğe hazır bir ortam için uygulamalar oluşturma, dağıtma ve yönetme özgürlüğü verir. NetApp üzerinde VMware, geleceğe giden kusursuz ve esnek bir yol için tek seçenektir. 

VMware için en iyi depolama

NetApp ve VMware son 20 yılını sanallaştırılmış veri merkezini tanımlamakla geçirdi. Birlikte, sanallaştırılmış uygulamalarınız için performans, verimlilik ve maliyet tasarrufu sağlayan birleşik bir dijital ortamda güvenilir depolama ve sanallaştırılmış altyapı çözümleri sunuyoruz.


Easy Peasy vSphere 8 Yükseltmesi

VMware için ONTAP araçları, otomasyonun etkin olduğu bir çerçeveyle, kurumsal sınıf depolamanın en iyisini vSphere’e getirir. vSphere 8 için en iyi entegrasyon platformuyla vSphere yöneticileri için günlük depolama yaşam döngüsü yönetimini kolaylaştırın.


AWS’de VMware

Pastanı da ye ve ye. Bulutun çevikliğinden ve ölçeklenebilirliğinden yararlanın ve performans, yüksek kullanılabilirlik ve veri koruma gibi veri merkezi favorileriniz için hâlâ yeriniz olsun.

Potansiyel tasarrufunuzu hesaplayın

NetApp ve AWS

Azure’da VMware

Yaklaşık 20 yıldır ortaklığımız verilerinizi her yerden yönetmenize yardımcı oluyor. En zorlu iş yüklerinizi Microsoft Azure’a taşımak için ihtiyaç duyduğunuz basitliği, güvenliği ve maliyet tasarrufunu elde edin.

Potansiyel tasarrufunuzu hesaplayın

Azure’da VMware’i keşfedin

Google Cloud’da VMware

Dijital dönüşümünüzün ihtiyaç duyduğu çevikliği, ölçeklenebilirliği ve güvenliği elde edin. En zorlu zorluklarınızı çözmeye yardımcı olmak için Google’ın gelişmiş analiz yeteneklerinden yararlanın.

Potansiyel tasarrufunuzu hesaplayın

NetApp ve Google Cloud


NetApp VMware hakkındaki Teknik ayrıntılara, en iyi uygulamalar ve daha fazlası için linke tıklayınız.