Ürünler 1

Empty attachment or post type not equal ‘attachment’

Imagine Communications

Bilgipark kurulduğu günden itibaren Imagine Communications firmasının distribütörlüğünü yapmaktadır. Imagine Communications firması Leitch adı ile sektöre girmiştir. Daha sonra Harris firması tarafından satın alınmıştır. 2013 yılında The Gores Group tarafından satın alınıp Imagine Communications adını almıştır.

Imagine Communications firması: yayıncılık sismtelerinde video işleme, dağıtıcı, up/down/cross konvertör, frame senkronlayıcı, referans jeneratörleri, yayın otomasyon sistemleri, Video server sistemleri, Cloud yayın sistermleri, Reklam ve yayın akışı çözümleri, Medya içerik yönetim sistemleri ile ilgili çözümleri sunmaktadır.

Avid

Bilgipark 1993 yılından itibaren Avid firmasının distribütörlüğünü yapmaktadır. Avid firması; Medya İçerik Yönetimi, Profesyonel Müzik ve Ses Prodüksiyonu Yazılımı ve Donanımı, Arttırılmış Gerçeklik ve Sanal Stüdyo sistemleri, Yayın Grafik Sistemi, Haber Otomasyonu çözümleri sunmaktadır.Teknik ekibimiz Avid tarafından gerekli sertifika programlarına katılıp eğitimleri almıştır ve bilgilerini sürekli güncellemektedir.

avid
blackmagic

Blackmagic

Blackmagic ürün gruplarında uzmanlaşmış deneyimli satış ve teknik kadromuzla birlikte komple çözümler sunmaktayız.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam eu hendrerit nunc. Proin tempus pulvinar augue, quis ultrices urna consectetur non.