Imagine Products, 1991’den beri dijital video profesyonellerinin (ve yeni başlayanların) vazgeçilmez çalışmalarını yedeklemelerine, görüntülemelerine, organize etmelerine, paylaşmalarına, kodlarını dönüştürmelerine ve arşivlemelerine yardımcı oluyor.

Yedekleme ve yükleme çözümü – ShotPut Pro

Otomatik yükleme ve yedekleme, çalışmanızı kaydetmek, korumak ve geri almak için kritik öneme sahiptir.
Kartların, sabit disklerin ve dijital kayıt cihazlarının içeriklerini güvenli bir şekilde aktarmak için endüstrinin en güvenilir çözümlerini sunuyoruz. Ürünlerimiz ayrıca, büyük projeleri organize etmek için gerekli olan otomatik yedeklemeyi sunarken, çıktı klasörlerinin adlandırılmasını da kolaylaştırır.

ShotPut Pro video, ses ve fotoğraf dosyalarını yedeklemek için endüstri standardı bir uygulamadır. Basit kullanıcı arabirimi ve güçlü kopyalama hızları, onu günümüzün dosya tabanlı iş akışları için vazgeçilmez kılıyor. Herhangi bir profesyonelin cephaneliği için temel bir araç olan ShotPut Pro ile tek bir kaynaktan birden fazla doğrulanmış kopya oluşturabilirsiniz

Kalite kontrol aracı – TrueCheck

Kalite kontrol, iş akışındaki birçok yerde kritik öneme sahiptir, ancak ömür boyu bir kez çekilen bu çekimler yakalandığında hiçbiri bu kadar önemli olmayabilir. Dosya doğrulaması çok önemli olsa da, klipleri görsel olarak incelemek kesinlikle çok önemlidir.

TrueCheck dosyaları analiz etmek, karşılaştırmak ve yönetmek için mükemmeldir. TrueCheck, kopyalamanın ötesinde doğrulama faaliyetlerinde uzmanlaşarak işletmenizin en değerli kısmının bütünlüğünü düzenlemeye ve korumaya yardımcı olur.

LTO için LTFS Çözümleri – myLTO & PreRoll Post

Çoğu zaman arşivleme, iş akışının son aşamasıdır ve projelerinizi LTO bandına kaydetmek yalnızca uzun vadeli bir çözüm sağlamakla kalmaz, aynı zamanda dosyaların güvenli olmasını da sağlar. Bununla birlikte, artan hızlar, daha yüksek kapasiteler ve kullanımı kolay LTFS yazılımı ile LTO bantları, sürecin birçok farklı bölümünde kendilerine yer bulmuştur. Bu uygulamalar, açık kaynak LTFS’yi kullanarak LTO dünyasında gezinmeye yardımcı olabilir.

myLTO

Medyayı LTO kasetlerine kopyalamak sadece projenin sonunda olmak zorunda değildir. Sürekli artan hızlar, daha yüksek kapasiteler ve kullanımı kolay LTFS yazılımı – myLTO ile yazılan LTO bantları, sabit sürücülere harika bir alternatif veya ektir.

PreRoll Post

Proje tamamlandığında ve tamamlama zamanı geldiğinde, arşivleme iş akışı sürecindeki bir sonraki kritik adım haline gelir. Linear Tape File System (LTFS) gibi bir açık kaynak kullanmak, uzun vadeli depolama ihtiyaçlarınızın yalnızca karşılanmadığı, hatta aşıldığı konusunda size gönül rahatlığı sağlar.

Imagine Products Inc. Firmasının çözümleri ile ilgili detaylı bilgi ve indirimli fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.